ЛОГІКО-ФІЛОСОФСЬКЕ ДОСЛІДЖЕННЯ СУДОВО-МЕДИЧНИХ ЗАКОНОМІРНИХ ЗВ'ЯЗКІВ
DOI:
https://doi.org/10.24061/2707-8728.2.2015.6Ключові слова:
необхідні і достатні умови тілесного ушкодження, причинно-умовний зв’язок в травматичному процесі, моніторинг логічної моделі детермінації травмиАнотація
При модулюванні умовно-причинної детермінації травми апробований моніторинг з використанням теорії обумовлення. У травматичному процесі досліджені необхідні і достатні умови утворення тілесного ушкодження з метою верифікації причинних відносин. В травматичному процесі досліджені необхідні і достатні умови утворювання тілесного ушкодження та ускладнень.
Посилання
Алексеев ПВ, Панин АВ. Философия. 3-е изд., перераб. и допол. Москва; 2003. 608 с.
Булынко ДМ. Моделирование. В: Ильичев ЛФ, редактор. Философский энциклопедический словарь. Москва: Советская энциклопедия; 1983, с. 435.
Бунге М. Философия физики. Москва: Прогресс; 1975. 347 с.
Вермель ИГ. Вопросы теории судебно-медицинского заключения. Москва: Медицина; 1979. 128 с.
Войшвилло ЕК, Дегтярев МГ. Логика. Москва: ВЛАДОС-ПРЕСС; 2001. 528 с.
Вригт ГХ фон. Логико-философские исследования. Избранные труды. Москва: Прогресс; 1986. 600 с.
Воронов ВТ. Причинно-наслідкові зв’язки у практиці судово-медичної експертизи. Український судово-медичний вісник. 2007;1:42-7.
Воронов ВТ. Когнитивное моделирование судебно-медицинской детерминации. Практична філософія. 2008;2:37-47.
Воронов ВТ. Логико-философское исследование моделей детерминаций. Философские исследования. 2008;3-4:73-91.
Давыдовский ИВ. Проблема причинности в медицине (этиология). Москва: Медгиз; 1962. 130 с.
Ивин АА. Логика. 2-е изд. Москва: Знание; 1998. 240 с.
Кобзарь ВИ. Логика. Санкт-Петербург; 2001. 174 с.
Кондаков НИ. Логический словарь. Москва: Наука; 1971. 656 с.
Петровский БВ, редактор. Большая медицинская энциклопедия. 3-е изд. Москва: Советская энциклопедия; 1982. Том 19, Пневмония; с. 500-31.
Попов ВЛ, Алексина ЛА. Судебная медицина как реализованная интеграция различных научных знаний. Biomedical and Biosocial Anthropology. 2003;1:35–45.
Сачков ЮВ. Детерминизм. В: Степин ВС, редактор. Новая философская энциклопедия. Москва: Мысль; 2010. Том 1, с. 124.
Симанов АЛ. Понятие «состояние» как философская категория. Новосибирск: Наука; 1982. 128 с.
Хрусталев ЮМ, Царегородцев ГИ. Философия науки и медицины. Москва: ГЭОТАР-Медиа; 2007. 512 с.
Штофф ВА. Моделирование и философия. Москва: Наука; 1966. 301 с.
Ярмыш НН. Теоретические проблемы причинно-следственной связи в уголовном праве. Харьков: Право; 2003.512 с.
References
Alekseev PV, Panin AV. Filosofiya [Philosophy]. 3-e izd., pererab. i dopol. Moscow; 2003. 608 p. (in Russian)
Bulynko DM. Modelirovanie [Modeling]. V: Il'ichev LF, redaktor. Filosofskiy entsiklopedicheskiy slovar'. Moscow: Sovetskaya entsiklopediya; 1983, p. 435. (in Russian)
Bunge M. Filosofiya fiziki [Philosophy of physics]. Moscow: Progress; 1975. 347 p. (in Russian)
Vermel' IG. Voprosy teorii sudebno-meditsinskogo zaklyucheniya [Questions of the theory of forensic medical opinion]. Moscow: Meditsina; 1979. 128 p. (in Russian)
Voyshvillo EK, Degtyarev MG. Logika [Logics]. Moscow: VLADOS-PRESS; 2001. 528 p.
Vrigt GKh fon. Logiko-filosofskie issledovaniya. Izbrannye trudy [Logical-philosophical researches. Selected writings]. Moscow: Progress; 1986. 600 p. (in Russian)
Voronov VT. Prychynno-naslidkovi zv’iazky u praktytsi sudovo-medychnoi ekspertyzy [Causal links in the practice of forensic science]. Ukrains'kyi sudovo-medychnyi visnyk. 2007;1:42-7. (in Ukrainian)
Voronov VT. Kognitivnoe modelirovanie sudebno-meditsinskoy determinatsii [Cognitive modeling of forensic determination]. Praktychna filosofiia. 2008;2:37-47. (in Russian)
Voronov VT. Logiko-filosofskoe issledovanie modeley determinatsiy [Logico-philosophical study of models of determinations]. Filosofskie issledovaniya. 2008;3-4:73-91. (in Russian)
Davydovskiy IV. Problema prichinnosti v meditsine (etiologiya) [The problem of causality in medicine (etiology)]. Moscow: Medgiz; 1962. 130 p. (in Russian)
Ivin AA. Logika [Logics]. 2-е izd. Moscow: Znanie; 1998. 240 p. (in Russian)
Kobzar' VI. Logika [Logics]. Sankt-Peterburg; 2001. 174 p. (in Russian)
Kondakov NI. Logicheskiy slovar' [Logic Dictionary]. Moscow: Nauka; 1971. 656 p. (in Russian)
Petrovskiy BV, redaktor. Bol'shaya meditsinskaya entsiklopediya. 3-е izd. Moscow: Sovetskaya entsiklopediya; 1982. Tom 19, Pnevmoniya [Pneumonia]; p. 500-31. (in Russian)
Popov VL, Aleksina LA. Sudebnaya meditsina kak realizovannaya integratsiya razlichnykh nauchnykh znaniy [Forensic medicine as a realized integration of various scientific knowledge]. Biomedical and Biosocial Anthropology. 2003;1:35–45. (in Russian)
Sachkov YuV. Determinizm [Determinism]. V: Stepin VS, redaktor. Novaya filosofskaya entsiklopediya. Moscow: Mysl'; 2010. Tom 1, p. 124. (in Russian)
Simanov AL. Ponyatie «sostoyanie» kak filosofskaya kategoriya [The concept of "state" as a philosophical category]. Novosibirsk: Nauka; 1982. 128 p. (in Russian)
Khrustalev YuM, Tsaregorodtsev GI. Filosofiya nauki i meditsiny [Philosophy of science and medicine]. Moscow: GEOTAR-Media; 2007. 512 p. (in Russian)
Shtoff VA. Modelirovanie i filosofiya [Modeling and philosophy]. Moscow: Nauka; 1966. 301 p. (in Russian)
Yarmysh NN. Teoreticheskie problemy prichinno-sledstvennoy svyazi v ugolovnom prave [Theoretical problems of causality in criminal law]. Khar'kov: Pravo; 2003.512 p. (in Russian)
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Критерії авторського права, форми участі та авторства
Кожен автор повинен був взяти участь в роботі, щоб взяти на себе відповідальність за відповідні частини змісту статті. Один або кілька авторів повинні нести відповідальність в цілому за поданий для публікації матеріал - від моменту подачі до публікації статті. Авторитарний кредит повинен грунтуватися на наступному:
істотність частини вкладу в концепцію і дизайн, отримання даних або в аналіз і інтерпретацію результатів дослідження;
написання статті або критичний розгляд важливості її інтелектуального змісту;
остаточне твердження версії статті для публікації.
Автори також повинні підтвердити, що рукопис є дійсним викладенням матеріалів роботи і що ні цей рукопис, ні інші, які мають по суті аналогічний контент під їх авторством, не були опубліковані та не розглядаються для публікації в інших виданнях.
Автори рукописів, що повідомляють вихідні дані або систематичні огляди, повинні надавати доступ до заяви даних щонайменше від одного автора, частіше основного. Якщо потрібно, автори повинні бути готові надати дані і повинні бути готові в повній мірі співпрацювати в отриманні та наданні даних, на підставі яких проводиться оцінка та рецензування рукописи редактором / членами редколегії журналу.
Роль відповідального учасника.
Основний автор (або призначений відповідальний автор) буде виступати від імені всіх співавторів статті в якості основного кореспондента при листуванні з редакцією під час процесу її подання та розгляду. Якщо рукопис буде прийнятий, відповідальний автор перегляне відредагований машинописний текст і зауваження рецензентів, прийме остаточне рішення щодо корекції і можливості публікації представленого рукопису в засобах масової інформації, федеральних агентствах і базах даних. Він також буде ідентифікований як відповідальний автор в опублікованій статті. Відповідальний автор несе відповідальність за підтвердження остаточного варіанта рукопису. Відповідальний автор несе також відповідальність за те, щоб інформація про конфлікти інтересів, була точною, актуальною і відповідала даним, наданим кожним співавтором. Відповідальний автор повинен підписати форму авторства, що підтверджує, що всі особи, які внесли істотний внесок, ідентифіковані як автори і що отримано письмовий дозвіл від кожного учасника щодо публікації представленого рукопису.