Вплив етанолу на виявлення антигенів ізосерологічної системи ав0 при встановленні групової належності крові. Випадок із практики
DOI:
https://doi.org/10.24061/2707-8728.2.2017.18Ключові слова:
етанол, патологічні антигени, антигени ізосерологічної системи АВ0Анотація
У статті описаний випадок впливу етанолу на виявлення антигенів ізосеролоічної системи АВ0.
Посилання
Кривда ГФ, Дем’янчук АП, Котельникова ВО, Старовойтова РО, Кривда РГ. Судово-медичне дослідження речових доказів [Forensic examination of material evidence]. Херсон: Наддніпряночка; 2014. 460 с.
Ажицкая Н.Н, Голубинская НБ, Тишенко СВ, Смуглова НВ. Изучение влияния этанола на антигены А, В, Н при установлении групповой принадлежности крови по изосерологической системе АВО как одного из этапов идентификации личности [Study of ethanol influence on antigens A, B, H in the ABO blood group system determination as a stage of personality identification]. Таврический медико-биологический вестник. 2013;4(16):6-10.
Дем’яненко АП, Бурчинський ВГ, Хохолєва ТВ. Дослідження рідкої крові та її слідів на речових доказах: метод. рекомендації МОЗ України. Київ; 2010. 12 с.
Старовойтова РО, Бурчинський ВГ, Хохолєва ТВ. Судово-медичне дослідження сперми, слини та інших виділень людини на речових доказах: метод. рекомендації МОЗ України. Київ; 2011. 14 с.
Творко МС, Климнюк СІ, Ткачук НІ. Основи імунології (теорія і практика). Тернопіль: Укрмедкнига; 2009. 298 с.
References:
Kryvda HF, Dem’ianchuk AP, Kotel'nykova VO, Starovoitova RO, Kryvda RH. Sudovo-medychne doslidzhennia rechovykh dokaziv [Forensic examination of material evidence]. Kherson: Naddniprianochka; 2014. 460 s. (in Ukrainian)
Azhitskaya N.N, Golubinskaya NB, Tishenko SV, Smuglova NV. Izuchenie vliyaniya etanola na antigeny A, V, N pri ustanovlenii gruppovoy prinadlezhnosti krovi po izoserologicheskoy sisteme AVO kak odnogo iz etapov identifikatsii lichnosti [Study of ethanol influence on antigens A, B, H in the ABO blood group system determination as a stage of personality identification]. Tavricheskiy mediko-biologicheskiy vestnik. 2013;4(16):6-10. (in Russian)
Dem’ianenko AP, Burchyns'kyi VH, Khokholieva TV. Doslidzhennia ridkoi krovi ta yii slidiv na rechovykh dokazakh: metod. rekomendatsii MOZ Ukrainy [Examination of liquid blood and its traces on physical evidence]. Kyiv; 2010. 12 s. (in Ukrainian)
Starovoitova RO, Burchyns'kyi VH, Khokholieva TV. Sudovo-medychne doslidzhennia spermy, slyny ta inshykh vydilen' liudyny na rechovykh dokazakh: metod. rekomendatsii MOZ Ukrainy [Forensic examination of semen, saliva and other human secretions on physical evidence]. Kyiv; 2011. 14 s. (in Ukrainian)
Tvorko MS, Klymniuk SI, Tkachuk NI. Osnovy imunolohii (teoriia i praktyka) [Fundamentals of immunology (theory and practice)]. Ternopil': Ukrmedknyha; 2009. 298 s. (in Ukrainian)
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Критерії авторського права, форми участі та авторства
Кожен автор повинен був взяти участь в роботі, щоб взяти на себе відповідальність за відповідні частини змісту статті. Один або кілька авторів повинні нести відповідальність в цілому за поданий для публікації матеріал - від моменту подачі до публікації статті. Авторитарний кредит повинен грунтуватися на наступному:
істотність частини вкладу в концепцію і дизайн, отримання даних або в аналіз і інтерпретацію результатів дослідження;
написання статті або критичний розгляд важливості її інтелектуального змісту;
остаточне твердження версії статті для публікації.
Автори також повинні підтвердити, що рукопис є дійсним викладенням матеріалів роботи і що ні цей рукопис, ні інші, які мають по суті аналогічний контент під їх авторством, не були опубліковані та не розглядаються для публікації в інших виданнях.
Автори рукописів, що повідомляють вихідні дані або систематичні огляди, повинні надавати доступ до заяви даних щонайменше від одного автора, частіше основного. Якщо потрібно, автори повинні бути готові надати дані і повинні бути готові в повній мірі співпрацювати в отриманні та наданні даних, на підставі яких проводиться оцінка та рецензування рукописи редактором / членами редколегії журналу.
Роль відповідального учасника.
Основний автор (або призначений відповідальний автор) буде виступати від імені всіх співавторів статті в якості основного кореспондента при листуванні з редакцією під час процесу її подання та розгляду. Якщо рукопис буде прийнятий, відповідальний автор перегляне відредагований машинописний текст і зауваження рецензентів, прийме остаточне рішення щодо корекції і можливості публікації представленого рукопису в засобах масової інформації, федеральних агентствах і базах даних. Він також буде ідентифікований як відповідальний автор в опублікованій статті. Відповідальний автор несе відповідальність за підтвердження остаточного варіанта рукопису. Відповідальний автор несе також відповідальність за те, щоб інформація про конфлікти інтересів, була точною, актуальною і відповідала даним, наданим кожним співавтором. Відповідальний автор повинен підписати форму авторства, що підтверджує, що всі особи, які внесли істотний внесок, ідентифіковані як автори і що отримано письмовий дозвіл від кожного учасника щодо публікації представленого рукопису.