САМОГУБСТВО З ІМІТАЦІЄЮ ВОГНЕПАЛЬНОГО ПОРАНЕННЯ
DOI:
https://doi.org/10.24061/2707-8728.2.2015.19Ключові слова:
вогнепальне поранення, атипова ручна вогнепальна зброяАнотація
Поширеність вогнепальної зброї серед населення останнім часом та присвячені роботи по вивченню вогнепальної травми дали можливість значно розширити рівень підготовки при експертизі вогнепальних поранень, однак разом з тим продовжують зустрічатися випадки застосування атипових чи спеціальних засобів, в яких використовується енергія, яка виділяється в ході згорання пороху, що ставить значні проблеми в проведенні диференційної діагностики.
Посилання
Бурчинский ВГ. Судебно-медицинские аспекты морфологии огнестрельных ранений головы. Одесса: Астропринт; 2007. 48 с.
Міністерство внутрішніх справ України. Про затвердження Інструкції про порядок проведення та оформлення експертних досліджень [Інтернет]. Наказ ДНДЕКЦ МВС України від 31.11.2013 №19/1-272н. Київ: МВС України; 2013[цитовано 2015 Жов 18]. Доступно: https://arm.naiau.kiev.ua/books/xolodna-zbroya/pages/dodat_a.pdf
Гамов ДЮ. Методика встановлення належності об’єкта до вогнепальної зброї та його придатності до стрільби (проведення пострілів). Київ; 2012. 34 с.
Колмаков ВП. Судебно-баллистическое исследование атипичного ручного огнестрельного оружия и его следов действия. Москва; 1986. 34 с.
ФудПакСервіс. Каталог [Інтернет]. 2015[цитовано 2015 Жов 11]. Доступно: https://foodpacks.com.ua/
References
Burchinskiy VG. Sudebno-meditsinskie aspekty morfologii ognestrel'nykh raneniy golovy [Forensic medical aspects of the morphology of gunshot wounds of the head]. Odessa: Astroprint; 2007. 48 p. (in Russian)
Ministerstvo vnutrishnikh sprav Ukrainy. Pro zatverdzhennia Instruktsii pro poriadok provedennia ta oformlennia ekspertnykh doslidzhen' [About the statement of the Instruction on the procedure for carrying out and registration of expert researches] [Internet]. Nakaz DNDEKTs MVS Ukrainy vid 31.11.2013 №19/1-272n. Kiev: MVS Ukrainy; 2013[tsytovano 2015 Zhov 18]. Dostupno: https://arm.naiau.kiev.ua/books/xolodna-zbroya/pages/dodat_a.pdf (in Ukrainian)
Hamov DYu. Metodyka vstanovlennia nalezhnosti ob’iekta do vohnepal'noi zbroi ta yoho prydatnosti do stril'by (provedennia postriliv) [Method of establishing the object's belonging to a firearm and its suitability for firing (shooting)]. Kiev; 2012. 34 p. (in Ukrainian)
Kolmakov VP. Sudebno-ballisticheskoe issledovanie atipichnogo ruchnogo ognestrel'nogo oruzhiya i ego sledov deystviya [Forensic ballistic study of atypical handguns and their traces of action]. Moscow; 1986. 34 p. (in Russian)
FudPakServis. Kataloh [Catalog] [Internet]. 2015[tsytovano 2015 Zhov 11]. Dostupno: https://foodpacks.com.ua/ (in Ukrainian)
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Критерії авторського права, форми участі та авторства
Кожен автор повинен був взяти участь в роботі, щоб взяти на себе відповідальність за відповідні частини змісту статті. Один або кілька авторів повинні нести відповідальність в цілому за поданий для публікації матеріал - від моменту подачі до публікації статті. Авторитарний кредит повинен грунтуватися на наступному:
істотність частини вкладу в концепцію і дизайн, отримання даних або в аналіз і інтерпретацію результатів дослідження;
написання статті або критичний розгляд важливості її інтелектуального змісту;
остаточне твердження версії статті для публікації.
Автори також повинні підтвердити, що рукопис є дійсним викладенням матеріалів роботи і що ні цей рукопис, ні інші, які мають по суті аналогічний контент під їх авторством, не були опубліковані та не розглядаються для публікації в інших виданнях.
Автори рукописів, що повідомляють вихідні дані або систематичні огляди, повинні надавати доступ до заяви даних щонайменше від одного автора, частіше основного. Якщо потрібно, автори повинні бути готові надати дані і повинні бути готові в повній мірі співпрацювати в отриманні та наданні даних, на підставі яких проводиться оцінка та рецензування рукописи редактором / членами редколегії журналу.
Роль відповідального учасника.
Основний автор (або призначений відповідальний автор) буде виступати від імені всіх співавторів статті в якості основного кореспондента при листуванні з редакцією під час процесу її подання та розгляду. Якщо рукопис буде прийнятий, відповідальний автор перегляне відредагований машинописний текст і зауваження рецензентів, прийме остаточне рішення щодо корекції і можливості публікації представленого рукопису в засобах масової інформації, федеральних агентствах і базах даних. Він також буде ідентифікований як відповідальний автор в опублікованій статті. Відповідальний автор несе відповідальність за підтвердження остаточного варіанта рукопису. Відповідальний автор несе також відповідальність за те, щоб інформація про конфлікти інтересів, була точною, актуальною і відповідала даним, наданим кожним співавтором. Відповідальний автор повинен підписати форму авторства, що підтверджує, що всі особи, які внесли істотний внесок, ідентифіковані як автори і що отримано письмовий дозвіл від кожного учасника щодо публікації представленого рукопису.